TOGG T10F Sedan Elektrikli Modelin Makam Arabası Olarak Kullanılması Düşünülüyor

Togg T10X elektrikli arabanın 30.000 satış rakamını geçtiğini belirten Togg CEO’su Gürcan Karakaş, piyasaya yeni çıkacak sedan elektrikli model TOGG T10F için “Yerden yüksek sportif bir araç bizi bekliyor. Bu aracın makam aracı olarak kullanılacağını düşünüyoruz” dedi. Togg CEO’su Gürcan Karakaş ayrıca Togg T10X 4×4’ün de yolda olduğunu söyledi.

Togg CEO’su Gürcan Karakaş, ‘Kampanyalar ve yeni ürün çalışmalarıyla yerimizi güçlendirmeye devam edeceğimize inanıyoruz’ dedi. Avrupa ülkelerinde satışın bu yıl sonunda başlayacağını belirten Togg CEO’su Gürcan Karakaş, “Togg’un sedan modeli olan T10F için çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor. Yerden yüksek ama SUV olmayan aynı zamanda da sportif bir araç bizi bekliyor. Bu aracın makam aracı olarak da kullanılacağını düşünüyoruz. Farklı segmentlere hitap eden T10F ile Togg’un rekabet gücü daha da artacak’ diye konuştu.

Yakında limited edition olarak gündeme getirecekleri Togg T10X’te serinin içerisinde 4×4 modellerinin de yer aldığını ifade eden Togg CEO’su Gürcan Karakaş, “Yakın zamanda limited edition olarak gündemize getireceğimiz serinin içerisinde 4×4’lerimiz de var. Şimdi zaman geçtiği için hatırlamayabiliriz; biz vakti zamanında ön siparişe çıktığımız zaman kendi içimizde hazırladığımız bir program vardı. Onu daha ilk gününün sabahında, ne yazık ki ülkemiz depremle uyanınca durdurmuştuk” diye konuştu.

Global elektrikli satışlarındaki düşüş eğilimini de değerlendiren Togg CEO’su Gürcan Karakaş, “Bizim düşüncemiz şu; elektrikli araçtan dönüş yok. Çünkü sürüş konforu, bakım onarım ve kullanım maliyetlerine bakıldığında kıyas götürmez bir gerçek var” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir