Volkswagen ID.7 GTX Tourer Station Wagon Elektrikli Araba

Volkswagen ID.7 GTX Tourer Station Wagon, 340 bg elektrik gücüne sahip ID.7 GTX Tourer, Volkswagen’in en güçlü station wagon’u olarak konumlanmış bulunuyor. İki aksta birer elektromotormotor taşıyan ID.7, doğal olarak dört tekerden çekişe sahip.

Volkswagen ID.7 GTX Tourer Station Wagon, motorların güç dağılımı eşit değil, arka aksta 286 bg’lik elektromotor aracın ana motoru gibi duruyor. Ön akstaki 109 bg’lik elektromotor ise gerektiği zaman devreye giriyor ve kısa periyotlarla çalışıyor. Araçta güç aktarımı, elektronik diferansiyeller yardımıyla sağlanıyor.

Volkswagen ID.7 GTX Tourer (2024)

Volkswagen ID.7 GTX Tourer Station Wagon, 86 kWh bataryadan güç alıyor. 200 kW hızlı şarjı destekleyen alt yapısı sayesinde bataryayı %10 seviyesinden %80 seviyesine doldurmak yarım saatten daha az sürüyor.

Volkswagen ID.7 GTX Tourer (2024)

Standart olarak 20 inç jantlar ile üretilen ID.7 GTX Tourer, opsiyon olarak 21 inç jantlarla da satın alınabiliyor. ID.7 GTX Tourer iç mekanı, GTI modellerinde olduğu gibi kırmızı detaylar taşıyor, direksiyon ve koltuklarda GTX logosu bulunuyor.

Sportif tasarımı ve sunduğu hacim ile öne çıkan ID.7 GTX Tourer’de 605 litre bagaj alanı bulunuyor. Koltuklar yatırıldığı zaman bagaj alanı 1714 litreye yükseliyor. ID.7 GTX Tourer’de ara kararma özellikli panoramik cam tavan opsiyon olarak sunuluyor. 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir