Byton M-Byte Ekranı ile Rakipsiz Elektrikli Araba

Byton M-Byte ekranı ile rakipsiz bir elektrikli otomobil olmayı hedefledi. Byton M-Byte, 48 inç büyüklüğündeki devasa dokunmatik ekranı ile piyasadaki tüm otomobillerden daha büyük bir ekrana sahip.

Bu devasa ekranın sürücü ve yolcular için oldukça iyi bir kullanıcı deneyimi sunması planlanıyor. ViacomCBS ve ACCESS gibi birçok medya platformu ile anlaşma imzalayan Byton kullanıcıların binlerce içeriğe ulaşmasını sağlayacak.

Sürücünün önündeki alan aracın hız ve kalan menzil gibi bilgilerini gösterirken hemen yan tarafta multimedya için geniş bir alan olacak. AccuWeather verileri kullanılarak hava durumu bilgisi o anki konum ve varış noktası için dev ekranda canlı olarak veri sunacak.

Devasa ekran ile telefondaki uygulamaları kontrol etmek mümkün. Ses tanıma özelliğine sahip olan Byton M-Byte ekranı, Siri veya Google Asistan ile benzer şekilde en yakındaki restorandan otel önerilerine kadar soruları cevaplayacak. Byton M-Byte SUV’nin ekranında eğlence, e-ticaret, sağlık ve verimlilik uygulamalarına kadar pek çok şey bulunacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir